Doprava a platba

Objednávku můžeme odeslat několika způsoby. Objednávku je také možné zaplatit výběrem z několika možností.

Možnosti dopravy

Objednávku vám můžeme doručit přímo na vaši adresu (domů, do práce nebo kamkoli jinam) nebo na výdejní místo. Doprava nad 5000 Kč je zdarma.

Kurýrní služba (DPD/GLS)

Jako hlavní způsob přepravy nabízíme doručení kurýrní službou GLS nebo DPD. Kurýr vám před doručením zašle e-mail a v den doručení SMS zprávu s přibližnou dobou doručení zásilky. Poté vás bude telefonicky kontaktovat a předá vám balíček. Balíček za vás může vyzvednout i někdo jiný, kdo se na dané adrese nachází.
Cena za doručení je 149 / 159 Kč

Packeta (Zásilkovna)

U menších balíků a výrobků můžete jako způsob doručení zvolit doručení do výdejního místa společnosti Packeta. V České republice je více než 5 000 výdejních míst a více než 3 000 Z-Boxů, které jsou v provozu 24 hodin denně.
Cena za doručení je 79 Kč

Způsoby platby

Objednávku můžete zaplatit několika způsoby, a to buď okamžitou platbou online, bankovním převodem nebo na dobírku.

Online platba kartou

Nejpohodlnějším způsobem platby je platba kartou, která umožňuje okamžitou úhradu objednávky. I v případě neúspěšné platby je možné platbu později zopakovat.

Google Pay / Apple Pay

Pro zákazníky, kteří dávají přednost jedné z modernějších platebních metod, nabízíme také možnost platit prostřednictvím Google Pay nebo Apple Pay. I v tomto případě je objednávka v případě úspěšné platby okamžitě uhrazena.

Dobírka

Při volbě dobírky zaplatíte cenu objednávky až kurýrovi při doručení. Platit můžete v hotovosti nebo kartou. Dobírka je náročnější na zpracování, proto při volbě tohoto způsobu platby účtujeme cenu 49 Kč.

Převod

Posledním způsobem platby je platba bankovním převodem. Pokud zvolíte tento typ platby, automaticky vám zašleme platební údaje. Jakmile platbu obdržíme, začneme objednávku zpracovávat.